Αποτελέσματα ημιχρόνων στα παιχνίδια των 15:00 στην Football League

Αποτελέσματα ημιχρόνων έχουμε στα επτά παιχνίδια που διεξάγονται αυτή την ώρα στην Football League στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής και μέχρι στιγμής έχουμε οκτώ τέρματα. Χωρίς τέρματα οι αναμετρήσεις Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος, ΌΦΗ-Καλλιθέα και Καλλονή-Σπάρτη.

Σημαντικό προβάδισμα νίκης έχει πάρει ο Απόλλων Σμύρνης που υποδέχεται τον Αιγινιακό και στα πρώτα 45 λεπτά προηγείται με 3-1. Στο μεγάλο παιχνίδι της αγωνιστικής τα Τρίκαλα προηγούνται του Άρη Θεσσαλονίκης με 1-0.
Τέλος, υπάρχει και μία αποβολή στον αγώνα Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος με τους Αιγιώτες να συνεχίζουν με παίκτη λιγότερο έπειτα από την αποβολή του Γκούφα με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

Συνολικά έχουμε τα εξής αποτελέσματα

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  0-0
ΟΦΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ  0-0
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΣΠΑΡΤΗ  0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  3-1 (Διαμαντόπουλος 17′, Σιατραβάνης 40′, Αλμπάνης 45′ – Ζγκούρι 36′)
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  1-0 (Μπαλμπόα 34′)
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  0-1 (Χατζής 26′)
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  1-1 (Μίλιτς 17′ – Τσοπέλας 39′)